Haber

Ümit Özdağ Zafer Yürüyüşüne katıldı

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, partisinin Anafartalar Zaferi’nin 108. yıl dönümü nedeniyle Gelibolu Yarımadası’nda düzenlediği “Zafer Yürüyüşü”ne katıldı.

Partililer ve yürüyüşçülerle bir araya geldiği Çanakkale’nin Eceabat ilçesindeki Kocadere Kamp Alanı’nda geceyi geçiren Özdağ, sabah saatlerinde beraberindekilerle birlikte 57. Alay Şehitliği’ne gitti.

Conkbayırı’na kadar 2 kilometrelik yolda “Zafer Marşı”na katılan grup, “Andımız”, “Atatürk’ün Gençlere Hitabesi” ve “Gençlerin Atatürk’e Cevabı”nı okudu.

Ümit Özdağ etkinlikte yaptığı konuşmada, hayatın milletlerin mücadelesi olduğunu ve bunun binlerce yıldır devam ettiğini söyledi.

4 bin yıldır bu mücadelede sadece iki milletin varlıklarını kesintisiz sürdürdüğünü belirten Özdağ, “Bu milletlerden biri Çin milleti, obur ise büyük Türk milletidir.” söz konusu.

Özdağ, şunları söyledi:

“Türk milletini perdelemeye çalışanlara çok ağır bir ders vereceğiz. Haçlı seferleri ve iç tuzaklarla bin yılda Türk milletini ve vatanını elinden alamayanlar, şimdi milli birliğimizi, toprak bütünlüğümüzü hedef alıyorlar.” , ve devlet yapılanması göndererek işgalci kitleleri ve sermayeyi ülkemizi satın alma amacındadır. Yapmayacağız.”

Özdağ’a konuşmasının ardından Zafer Partisi Çanakkale İl Başkanlığı tarafından “57. Alay Sancağı” takdim edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu